Lista kandydatów zakwalifikowanych do nauki
w PSM I st im. H.Wieniawskiego w Gdańsku:
(kolejność według uzyskanych punktów)
Lp. |
Nazwisko i imię |
1. |
Bandosz Paweł |
2. |
Kania Marcel |
3. |
Michalik Hanna |
4. |
Wosik Maja |
5. |
Calvo Natasza |
6. |
Hnatiuk Weronika |
7. |
Kosiak Izabela |
8. |
Kwaśny Zofia |
9. |
Maziewski Adam |
10. |
Merchel Kajetan |
11. |
Sinkiewicz Wiktor |
12. |
Szczypior Amelia |
13. |
Zawada Ignacy |
14. |
Piotrowska Zofia |
15. |
Gralińska Zuzanna |
16. |
Jamioł Maria |
17. |
Koss Emilia |
18. |
Lis Alicja |
19. |
Maziewska Barbara |
20. |
Moraczewski jakub |
21. |
Olejnik Aleksander |
22. |
Piszczatowska Anna |
23. |
Smalarz Maja |
24. |
Ziętek Mila |
25. |
Wawer Eliza |
26. |
Allaut Julia |
27. |
Barczak Zosia |
28. |
Bielawa Blanka |
29. |
Gudyka Alina |
30. |
Paciorek Franciszek |
31. |
Tracz Anastazja |
32. |
Tracz Antonina |
33. |
Michalik Nadia |
34. |
Niezabitowska Hanna |
35. |
Podsiadły Daria |
36. |
Suwalski Maksymilian |
37. |
Zembrzuska Gabriela |
38. |
Chmielewska Agata |
39. |
Dziemidzik Zofia |
40. |
Łukaszewicz Antonina |
41. |
Szymańska Oliwia |
42. |
Zawada Lilianna |
43. |
Krasowska Olga |
44. |
Drózd Zofia |
45. |
Libricht Martyna |
46. |
Rakowiec Nikodem |
47. |
Rutkowski Maksymilian |
48. |
Sikorska Zuzanna |
49. |
Wacławski Ksawery |
50. |
Wąsek Hanna |
51. |
Barczak Łucja |
52. |
Śliwka Juliana |
53. |
Wilga Adrianna |
54. |
Zabielska Rita |
O przyjęciu do szkoły decyduje ilość wolnych miejsc na konkretny instrument. W przypadku uzyskania wysokiej punktacji i braku możliwości nauki na wybranym instrumencie kandydatowi zaproponowany będzie inny instrument.
Lista przyjętych do szkoły zostanie ogłoszona do dnia 15 lipca.
Lista kandydatów niezakwalifikowanych do nauki :
(Kolejność alfabetyczna)
Lp. |
Nazwisko i imię |
1. |
Baran Adam |
2. |
Bartnicka Lena |
3. |
Calvo Wanesa |
4. |
Charenza Dominika |
5. |
Dampc Piotr |
6. |
Dziemidzik Stanisław |
7. |
Gierałtowski Jakub |
8. |
Hammershmidt Serafyma |
9. |
Jarawka Jakub |
10. |
Jarzabek Alicja |
11. |
Jaworska Anna |
12. |
Kamieniecka Halina |
13. |
Kufel Marceli |
14. |
Kujawska Marta |
15. |
Lozinskyi Andrii |
16. |
Malik Lena |
17. |
Malinowski Alan |
18. |
Malinowski Gracjan |
19. |
Nawrocka Maja |
20. |
Pajek Antonina |
21. |
Pikus Kamil |
22. |
Rękawek Maria |
23. |
Sumrii Veronika |
24. |
Szeląg Mateusz |
25. |
Tsalko Sofiia |
26. |
Walewska Blanka |
27. |
Yurii Petrov |